Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký kamerový systém na barák.

Ahoj. Hledám vhodný kamerový systém co mi bude sledovat barák.
Chci aby to mělo záznam třeba na HDD.
Chci aby mě to upozornilo v případě že je pohyb na mém pozemku na mobil.
Chci aby to umělo se dívat přes kamery dálkově přes PC nebo mobil.
Chci aby se automaticky spustil záznam v případě pohybu.
Slušné rozlišení aby to nebylo rozmazané.
IR přisvícení ve kterém je v noci něco vidět.
Pokud možno tak wifi ať nemusím tahat moc káblů.
Ideálně 3-4 kamery.
No a nakonec cena aby byla co nejnižší.
Děkuji za tip.
Třeba chci moc všeho za málo ale třeba někdo ví. Díky.

Trosku si dovolim protirecit...castokrat ma tie cinske srandy prekvapuju prave celkom dobrou optikou.
Ale VZDY to doseru totalne hroznym sw a 0 podporou, ak aj nejaku maju akurat ti poslu manual.
Nehovoriac o tom, ze vo svojich "propagacnych" maerialoch casto zavadzaju.
A nespoliehal by som sa ani hodnotenie uzivatelov...system, co som montoval mal tusim 4.5 z 5, ale nechcel by som ho domov ani za polovicnu cenu. A prave cena je na nom ta jedina vyhoda z mojho pohladu.