Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký PC do 15tis.

Vybírám mezi Dell a HP
Pc budu využívat na běžné věci, internet, youtube, hry ale né náročné

Děkuji za doporučení

Prosím již komplet Pc né skládat z komponentů

Proč to musí být Dell nebo HP? Domů moc nedoporučuju - samé nevýhody, viz. brtník.

Pokud to musí být už hotová sestava, můj tip:
https://www.czc.cz/czc-squire-gc205/279681/produkt

- AMD Ryzen 3 3200G (3.6GHz, turbo 4GHz)
- RAM 8GB DDR4 3200MHz Kingston
- pevné disky 240GB Crucial BX500 a 1TB HDD Seagate BarraCuda
- grafická karta SAPPHIRE PULSE ITX RADEON RX 570 OC 4GB GDDR5
- zdroj 500W zdroj Be quiet! System Power 9 80Plus Bronze
- skříň SilentiumPC Signum SG1
- OS Windows 10 Home

cena 15490,- Kč

Jednoduše, protože Intel aktuálně až na výjimečné situace stojí za hovno. Poruchovost sis vycucal z prstu a jestli tak nutně potřebuješ Intel, tak si kup ten Dell s integrovanou grafikou, ale potom se nediv, až to nebude mít výkon.