Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční hra kvůli nesplněným minimálním požadavům - nesmysl

Ahoj,

stáhl jsem si Call of duty modern warfare WARZONE a když to chci spustit, naběhne mi chybová hláška, že nesplňuji požadavky pro GPU, přitom to je nesmysl.. minimální požadavky:

OS: Windows 7 64-Bit (SP1) or Windows 10 64-Bit
CPU: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
RAM: 8GB RAM
HDD: 175GB HD space
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 or Radeon HD 7950
DirectX: Requires DirectX 12 compatible system
Network: Broadband Internet connection
Sound Card: DirectX Compatible

Grafiku mám NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB, což by mělo být určitě lepší, než ta 1650tka, ne? K tomu mám ještě Intel UHD Graphics 630, ještě mě napadlo, jestli se ta hra nespouští přes tenhle procesor, ale to snad tak nemůže být, ne?

Když hru spustím, doporučí mi to nejdřív aktualizaci ovladačů video drivers (vše mám aktualizované na nejnovější verzi)

Když tedy kliknu, že chci pokračovat dále, hra se mi spustí a vyběhne mi error, že nesplňuji minimální požadavky GPU driverů..

"DEV ERROR 5759, DirectX encountered an unrecoverable error.. a pak to pokračuje tím, že nesplňuji požadavky GPU driverů ...

Věděli byste si s tím rady? Díky

Je to notebook, Lenovo legion y530 s 1060tkou, SSD+HDD, i5tkou.. ovladače se instalují sami přes windows update, jako veškeré updaty, nicméně jsem i zkoušel přímo ve správci zařízení kontrolovat, jestli jsou aktuální.. mám zkusit stáhnout nějaké přes web?

... ovladače se instalují sami přes windows update ...

Špatně, nemusí být ty správné.

... nicméně jsem i zkoušel přímo ve správci zařízení kontrolovat, jestli jsou aktuální ...

A vůči čemu to porovnává? Samozřejmě vůči své databázi ovladačů, kde ty správné mohou chybět.

Správný postup už jsem psal - jdi na web výrobce - v tvém případě notebooku - a dle typu vyber a nainstaluj správné ovladače. Největší problémy u notebooků jsou právě s grafikami, protože každý výrobce si ošetří svou cestou přepínání grafik a to s obecnými ovladači od MS nefunguje.
Doporučuji ještě zablokovat automatickou aktualizaci ovladačů.