Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padá firefox

Dobrý den,
firefox nabídl aktualizaci a od té chvíle co jsem ji stáhla neustále padá. Po restartu počítače se otevře stránka s poděkováním a jakmile chci domů zase spadne. Díky za radu

v Nabídce start je v složce Mozilla Firefox možnost spustit Firefox v nouzovém režimu. Pokud najede, je problém nejspíše v nějaké nekompatibilní extenzi. Pokud nenajede, je problém hlubší a nejspíše bude nejrychlejší firefox odinstalovat, stáhnout aktuální verzi a nainstalovat zpět.

Odinstalace a nova instalace nevyresi mozne problemy v profilu - ten zustane na disku

V adresari Document And Setings\jmeno\Data aplikaci\Mozilla by mel byt profil uzivatele pro FireFox. Takze ten adresar presunout nebo prejmenovat a zkusit FireFox spustit.
Zalozky pak naimportovat ze stareho profilu, doplnky postahovat a nainstalovat znovu

Záložky jsou v Dokuments and Settings\jmeno\Data aplikací\Mozilla\Firefox\Profiles\xyz.default a jmenují se bookmarks.html Kamkoliv je zkopíruj, odinstaluj Firefox, smaž profil Firefox v Dokuments and Settings\jmeno\Data aplikací\Mozilla. Znovu nainstaluj Firefox a přepiš nové bookmarks původními. Budeš mít nový čistý FF se starými záložkami. Doinstaluj doplňky, které nutně potřebuješ.