Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při zapojení přídavného napájení pc vypne

Mam problém při zapojení přídavného napájení pc vypne koupil jsem novéj zdroj desku i procesor a stále to skratuje či co.Už nevim co stim při odpojení odpojení přídavného napájení vše běží teda bez obrazu
Změna předmětu, původně: Přídavné napájení (karel)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Je ti jemně naznačováno, zda náhodou na tom konektoru není napsáno "PCI E". To by totiž 12V natvrdo uzemnilo a i ten elektrošrot vydávaný za zdroj naštěstí vypne kvůli nadproudu. PCIe přídavné napájení má u řady se zámkem GND (0 V) a naopak přídavné napájení ATX má v řadě kde je zámek 12 V.