Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahovani pres torrent serialy

Ahoj, jsem trochu laik s timto programem, mejte prosim trpelivost. Stahoval jsem serial u znamy na jejim notasu pres utorrent (serial stazenej ze strany cztorent) normalne se to stahovalo bez problemu. Stejne jako jsem u znamy instaloval utorrent jsem ho stahl i u sebe doma a kdyz jsem stejny serial chtel stahnout, tak jsem ho normalne spustil, ale vubec se nehybaji % stahovani a pise mi to 0 seedu. Vubec si nevim rady.

Diky

Tak vcerejsim updatem, kdy jsem stahl ten utorrent 2xx jak se tu pise, se mi podarilo stahnout danej serial, 1. serii, ale nemohl jsem ji stahoval naraz, musel jsem vzdy vybrat jne 5 dilu, kdyz jsem vybral 10, tak uz se to nestahovalo, ale u druhy serie je stejny problem a nestahuje se to vubec ani tak jak se mi podarila stahnout 1 serie

musel jsem vzdy vybrat jne 5 dilu, kdyz jsem vybral 10, tak uz se to nestahovalo

Psal jsem o qBittorentu...

To je nesmysl. Ono sice záleží na tom, jak je klient nastavený (počet souběžných stahování), ale ostatní soubory se automaticky ocitají "ve frontě" (tj. stahuje se nastavený počet souborů a pak automaticky pokračuje stahování těch, co zůstaly "ve frontě"). Tohle funguje snad u všech torrent klientů.

Dej sem odkaz na ten torrent, který ti "nefunguje".