Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava souboru manifest.json

Ahoj, ví někdo jak opravit tento soubor tak, aby se neotevřelo pouze popup okno ale aby se otevrel soubor background.html v nové záložce? Díky
{
"name": "Test56",
"description": "Test56",
"version": "1.0",
"manifest_version": 2,
"background_page" : "background.html",
"browser_action": {
"default_popup": "popup.html",
"default_icon": "icon.png"
},
"permissions": ["notifications"]
}

Hmm, tohle mi připadá jako klasický XY problém:

1. Mám problém X, který nevím jak vyřešit.
2. Myslím si, že kdybych provedl věc Y, tak by mi to v řešení pomohlo, ale tu také nevím jak vyřešit.
3. Zeptám se tedy na fóru na problém Y.
4. Tam začnu dostávat otázky typu: "proč chci udělat takovou podivnost" či rovnou odpovědi, že to není možné.
5. Jsem přesvědčený, že to možné je a hádám se. Jenže přitom stále uvažuji o problému X, kdežto odpovídající řeší problém Y.
6. Obě strany jsou přesvědčené, že ti druzí jsou blbci.

Takže se zeptám: Je tvým problémem X, že chceš vytvořit takové rozšíření prohlížeče, které umí otevřít tebou zvolenou stránku na nové záložce?

Možná, kdybys napsal co to má dělat a o jaký prohlížeč jde, tak by se dalo odpovědět.
Třeba na to existuje hotový doplněk. Jinak jsou to jenom hádanky.

V některých prohlížečích je možné nastavit, aby se pop up okna otvíraly v panelech (podle tebe záložkách).