Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava souboru manifest.json

Ahoj, ví někdo jak opravit tento soubor tak, aby se neotevřelo pouze popup okno ale aby se otevrel soubor background.html v nové záložce? Díky
{
"name": "Test56",
"description": "Test56",
"version": "1.0",
"manifest_version": 2,
"background_page" : "background.html",
"browser_action": {
"default_popup": "popup.html",
"default_icon": "icon.png"
},
"permissions": ["notifications"]
}

Možná, kdybys napsal co to má dělat a o jaký prohlížeč jde, tak by se dalo odpovědět.
Třeba na to existuje hotový doplněk. Jinak jsou to jenom hádanky.

V některých prohlížečích je možné nastavit, aby se pop up okna otvíraly v panelech (podle tebe záložkách).