Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastaveni SMTP na tiskarne

Zdravim vsechny,
mam problem s tiskarnou OKI MC342w. Zjistil jsem,ze nejde odesilat prilohy primo z tiskarne,pricem furt to slo.Pri deslani priloh primo na mail,mi tiskarna oznamuje,ze mam spatne nastaveni SMTP a ze mam zkontrolovat nastaveni. Pri konfiguraci a testu odeslani mi pise "chybu"
SSL/TLS Hand Shake NG. Nic jsem nemenil i proto se chci zeptat,jestli seznam neco zmenil? Ale co jsem koukal do nastaveni v seznam uctu,tak tam nepisou zadny zmeny.

Zdravim Vas vsechny,ktery jste mi radili.
Dnes,skoro po tydnu mi odepsali z podpory OKI a je to tak,jak psal Wikan .. Seznam(i Centrum),zmenili zabezpeceni u TSL 1.2 co Oki jeste nepodporuje. Bylo mi doporuceno zmenit to na gmail..Krasna prace-rikam si..Tak jsem jim odepsal,jak to teda planuji dal..
Tak jsem zvedav, co a jestli vubec jeste odepisou..

Vsem ucastnenym dekuji za cenne rady..