Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení displaye na PC

Když hraji hry náročnější na grafiku (FEAR, Call of Duty 4 a td), tak mě display na PC upozorní, že VGA má 60°C. Jenže vy jste mi tady v poradně řekli, že 60°C není moc a proto se ptám, jestli jde nějak display nastavit při kolika stupních má houkat?
Díky za odpověď...

A že bys napsal, o jaký displej se jedná? Každý se nastavuje jinak.

Co máš za grafiku? Jak máš řešené chlazení skříně? Možná než nastavovat displej by bylo vhodnější zlepšit chlazení skříně.