BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
news.asp
to by som vazne chcel vidiet pocitac ktory by utiahol hry z xbox360
)
Podívej se na střeva XBoxu. Zjistíš, že máš něco podobné. A podívej se na současné hry. Flatout ultimate Carnage - vypadá na PC líp, než na Xboxu.
ja bych chtel mit v pc cip z grafiky PS3
Jak to souvisí s tím, že by dotyčný chtěl vidět Xboxové hry na PC?
dnešné aspom slušné herné zostavy sú s výkonom ďaleko popredu ako XBOX360 alebo PS3.
Ano? tak preco sa na dnesnych PC sekaju hry na PS2?
Vykonu mozes mat poprdel, a stejne ti to bude nanic. Pretoze emulator len tak lahko nespravis, a najviac casu zozerie prave optimalizacia, kedze su to vsetko zatvorene architektury, tak sa musi postupovat systemom pokus-omyl, a to je praca na par rokov kym vobec zistis jak to tam funguje a ako to spravit na PC s co najmensou stratou vykonu.
Vývoj emulátoru by urychlil jedině její následný komerční prodej tak jako tomu bylo v době PS1, bohužel to tvrdě, soudní cestou, ukončila před léty Sony. Tak proto se to dělá dobrovolníky a trvá to léta.....
vzhledem k tomu, že teď jsou jakštakš použitelné emulátory PS2, nemá se cenu bavit o emulaci PS3..... a hardware PC a PS3/Xbox360 je diametrálně odlišný, PS3 1 procesor má 8 jader a má menší sadu instrukcí (RISC)