Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzdálená plocha

Dobrý den, potřeboval bych poradit... V práci jsem dostal možnost HO přes vzdálenou plochu, kterou si musím nejprve doma nainstalovat a chci se zeptat, jestli je nutné mít PC doma při instalaci připojené k modemu přes kabel a nebo může být i přes kabel...? A kdo by měl i tu trpělivost, mohl by mi někdo napsat i stručný popis, jak postupovat... Předem moc děkuji...

"..Ještě se zeptám, pokud bych se spojil s IT v práci a dám mu svou IP adresu, tak by se dokázal na můj PC připojit....?.."

Nemusis, spustis si doma napr. TeamViewer a pak se IT muze pripojit a nemusis nic resit (pouze mu nadiktujes ty udaje z TV)...