Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem U notebooku nejde WiFi

dobry den.mel bych dotaz,mam notebook hp pavilion rady 9000(dv9702),instalovany wind.home premium 32 bit.,nejde mi wireless-nemohu sehnat ten spravny ovladac a pokud dam aktualizaci ovladace tak me to napise ze ovladac je aktualni ale ve spravci zařízeni je pod ATHEROS AR5006X NETVORK ADAPTER napsano-toto zařízení nelze spustit(kod 10)
Prosim o radu,pripojim li se kabelem tak me sit jde ale asi je vse ovladacem nebot pri přepnutí WIRELESS se me uz ani neobjevije hláška ktera se drive nez jsem udelal novou instalaci,vzdy objevila.
Nevim zda neni treba nutne neco povolit v biosu.
Dekuji za kazdou radu.Jambora mob.***

[mod]Z došlé pošty vložil Rce. Jediná úprava je, z bezpečnostních důvodů odstraněný telefon (Rce)[/mod]

Dobrý den, mám ten samý problém. Mám HP Pavilion dv5-1040ec. Visty Home Premium.
Tento notebook mám asi týden. Kvůli jedné chybě jsem musela formátovat disk a instalovat systém z recovery.
Od té doby mi nejde zapnout wifi a ani bluetooth, jelikož je to propojené. Když zmáčku dotykovou kontrolku, která má zmodrat, nic se nestane, je stále červená. Zkoušela jsem i zapnutí pomocí wireless assistant, tam jsou ale kolonky "turn wireless on" nebo "turn bluetooth on" zašedlé a nedá se s nimi manilpulovat.
Jsem připojená přes kabel a v budoucnu bych určitě wi-fi chtěla používat.
Nevíte, jak na to?
Předem děkuji :-)