Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem crc eror!

MAm P35-DS4 core2.4 , 2Gb ram Geil,8800Gts 640mb,externi disk WD320 ,interni Wd 320.na externim disku mam ulozene data,filmy mp3,ale prevazne stazene hry z netu,Mam docela problem,pred 4 dny to zacalo padat(nekdy i modra smrt atd nebo restart) - hry a neslo nic nainstalovat skoro,pokazde mi to hlasilo crc eror pri instalaci jakekoliv hry z externiho disku,hry jsou v iso takze pres deamon jsem instaloval a pokazde crc eror, kdyz jsem dal preskocit tak stejne behem par vterin znova crc eror,a takhle treba 15x nez Fatal eror a konec instalace,tak jsem skusil vymenit pamete a nic,divny bylo ze hru kterou jsem instaloval z diksu takhle blbla tak jsem si sehnal origos konkretne cod4 a stejne mi to hazelo ty erory.pritom celeou dobu mi comp jel uplne v poho as na nejakej restart.us jsem dvakrat naformatoval disk a instal origos win xp oem a pokazdy to samy,us vazne nevim co stim,3dny a noci stim blbnu a mam hlavu jak balon,projel sem i disky Hdd scanem a nic zadny b tam nejsou,tak vas prosim,poradte mi bo se z toho zblaznim us,diky moc,budu vdecnej za kazdou radu,diky,
kdyz tak mail na me Thomiss@seznam,cz
Zmena predmetu, pôvodne: crc eror!!!!!!! (los)

Diky za ten program,ale nejak mi to stim nejde asi jsem lama mno.nevadi nejak na to udelam nebo jsem us za ty dny unavenej,jinak tady je ta hlaska,ale pokazdy je jina ,kdyz tam skoci 15x po sobe

CRC eror: The file C:\Program files\Codemaster\GRID\video\credits.bik doesn´t match the file in the setupś.cab file.The medium from which you are running the setup may be corrupted: contact your software vendor

Tak to mas bud poskodene instalacky hry alebo najskor nieco s RAM, skontroluj napatie RAM v BIOSe, na RAM module by si mal mat napisane ze kolko V modul potrebuje (ak to je DDR2-800 alebo vyssi).
RAM test - stiahnes si odtial subor .iso, napalis na CD (napalit CD z obrazu .iso), a nabootujes z toho CD.

Nemas to pretaktovane? Skontrolovat BIOS (frekvencie zbernic)

Zdroj mam v pohode myslim a hlavne kdyz mi to jede pres rok na nem,a hraju dene.jinak zdroj mam Xilence 500w,myslis ,ze kvuli zdroji by me delalo tohle?to padani cas od casu to mozna jo bo mozna kolisa napati:-)kdybch mohl tak bafnu compa na zada a odnesu ho do lossanu to bych nesmel byt pripoutanej na inv,vozik a hlavne smula ze jsem sam doma do patku,ale diky moc za rady

Ano jsou tam dva moduly DDR2-800 jinak nic nemam nataktovany,nepotreboval jsem, zatim mi jelo vse full as do patku:-)ale divny je ,ze jsem tam nejakym zarakem naistaloval coliny5 a ty mi jedou normalne,ale nic jinyho tam nedostanu,ted jsem chtel otevrit deamoon a restart:-( skusim to vpalit na cd to iso a nabotovat jak si rikal

Poskodit sa moze vsetko, ale ked ti to robilo aj s original CD, tak to bude na 99% nejaky problem s RAM a na HDD su .iso pravdepodobne vporiadku.
Zdroj vypada byt dostatocny, mozes skusit si pozicat iny, ze ci ten tvoj nie je vadny, ale az ak nic ine nepomoze, najprv sa venuj RAMke a napatiu v BIOSe. Mozes aj skusit v BIOSe nastavit RAMkam nizsiu frekvenciu napr. 667 (333) aby si zistil ci to je problem s napatim/casovanim RAM.

problem. asi mi odesla vypalovacka,sice nacte neco,ale nepali a i jsem ted neco skusil naistalovat a v pulce konec,sice mam jeste nad ni dvd mechaniku,jenze ted nevypalim ten obraz na tu kontrolu a flopinu tam nemam,to se muze stat jen me:-)jdu se mrknout do toho biosu

kedze ti tam blbne asi komplet vsetko, tak to moze byt problem aj so zakl.doskou alebo zdrojom (pisal si ze Win+ovladace si skusal nainstalovat nacisto a nepomohlo to) to je tazko povedat co tam je vadne. V BIOSe treba vsetko skontrolovat, prip. aj mozes skusit load defaults, ak vies co si mal zmenene oproti defaultom.

Tak v biosu ty pameti jsou tak jak maji byt jinak jsmem to zhruba projel co znam a je to v pohode tak jak jsem to mel nastaveny vzdy,zitra kamrad donese pamete a disk tak uvidim vic.neznas nejakej programek na zjisteni vadny mechaniky nebo neco takoveho?

To je naprd:-/ co je ale divny,ze na tehle pamatich jsem hral,crysis,cod4,ted tam mam jednu hru colin5 a normalne ji hraju a nic,ale nejde nic naistalovat,skusim je reklamovat,ale nevim jestli mi je vyreklamujou,kdyz jaky pameti bys mi doporucil?nejakej stred,

Ake napatie pre RAM mas nastavene v BIOSe? Ake napatie je napisane na moduloch? RAM sa sice mohli pokazit (resp. moze byt vadna jedna z nich ak mas dve, skus tie RAM moduly v PC po jednej a testuj, goldmemory nesmie najst ani jednu chybu, errors musi byt 0, akonahle tam mas errors>0 tak to mozes stopnut je to zle), mohol sa ti ale len nastavit BIOS na defaulty a treba len nastavit napatie RAM (je to jedna z moznosti).