Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem crc eror!

MAm P35-DS4 core2.4 , 2Gb ram Geil,8800Gts 640mb,externi disk WD320 ,interni Wd 320.na externim disku mam ulozene data,filmy mp3,ale prevazne stazene hry z netu,Mam docela problem,pred 4 dny to zacalo padat(nekdy i modra smrt atd nebo restart) - hry a neslo nic nainstalovat skoro,pokazde mi to hlasilo crc eror pri instalaci jakekoliv hry z externiho disku,hry jsou v iso takze pres deamon jsem instaloval a pokazde crc eror, kdyz jsem dal preskocit tak stejne behem par vterin znova crc eror,a takhle treba 15x nez Fatal eror a konec instalace,tak jsem skusil vymenit pamete a nic,divny bylo ze hru kterou jsem instaloval z diksu takhle blbla tak jsem si sehnal origos konkretne cod4 a stejne mi to hazelo ty erory.pritom celeou dobu mi comp jel uplne v poho as na nejakej restart.us jsem dvakrat naformatoval disk a instal origos win xp oem a pokazdy to samy,us vazne nevim co stim,3dny a noci stim blbnu a mam hlavu jak balon,projel sem i disky Hdd scanem a nic zadny b tam nejsou,tak vas prosim,poradte mi bo se z toho zblaznim us,diky moc,budu vdecnej za kazdou radu,diky,
kdyz tak mail na me Thomiss@seznam,cz
Zmena predmetu, pôvodne: crc eror!!!!!!! (los)

To je naprd:-/ co je ale divny,ze na tehle pamatich jsem hral,crysis,cod4,ted tam mam jednu hru colin5 a normalne ji hraju a nic,ale nejde nic naistalovat,skusim je reklamovat,ale nevim jestli mi je vyreklamujou,kdyz jaky pameti bys mi doporucil?nejakej stred,

Ake napatie pre RAM mas nastavene v BIOSe? Ake napatie je napisane na moduloch? RAM sa sice mohli pokazit (resp. moze byt vadna jedna z nich ak mas dve, skus tie RAM moduly v PC po jednej a testuj, goldmemory nesmie najst ani jednu chybu, errors musi byt 0, akonahle tam mas errors>0 tak to mozes stopnut je to zle), mohol sa ti ale len nastavit BIOS na defaulty a treba len nastavit napatie RAM (je to jedna z moznosti).