Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell OptiPlex

Prosím o recenze této řady stolních pc Dell
nepotřebuji na hry ale na aukce, potřebuji aby pc rychle reagoval
Děkuji za recenze kdo již vlastní tyto pc
případně jestli mají wifi

DELL OptiPlex jsou podnikové stolní počítače. O tom, jak rychle reaguje počítač rozhoduje výkon komponent. A o tom označení řady neřekne nic.
Takže jestli vybíráte počítač, který vám bude vyhovovat, potřebujete vědět co je uvnitř a ne, co je napsáno na bedně.

rychle reaguje jakýkoliv kancelářský pc:
- hw: 4jádro (ne atom), 8gb ram, ssd
- sw: bez adware, spyware, značkového bloatware, některých tzv. antivirů a jiného kriplware.

edit: 2 řádky píšu 10 minut, fleg byl rychlejší.

edit x: nemá cenu řešit rychlost klikání myši. pokud chceš stíhat aukce vyhlášené od nějakého času (typicky státní dotace, ale i burza), musel bys umět programovat a řešit to strojně. proto výš ten argument o drátovém připojení.
(a zase jsem pomalejší než další karel - tady to názorně vidíš, jak člověk nestíhá)

Kliknutí myší nebo stisk klávesy stejně reaguje 1000x pomaleji než jakýkoliv procesor.K tomu si připočti zpoždění,než mozek přečte a zpracuje informaci z obrazovky a vydá pokyn k tomu pohybu ruky.A ani automatické přihazování rychlost procesoru příliš neovlivní.Už tu psali,že potřebuješ hlavně superrychlý internet.