Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell OptiPlex

Prosím o recenze této řady stolních pc Dell
nepotřebuji na hry ale na aukce, potřebuji aby pc rychle reagoval
Děkuji za recenze kdo již vlastní tyto pc
případně jestli mají wifi

DELL OptiPlex jsou podnikové stolní počítače. O tom, jak rychle reaguje počítač rozhoduje výkon komponent. A o tom označení řady neřekne nic.
Takže jestli vybíráte počítač, který vám bude vyhovovat, potřebujete vědět co je uvnitř a ne, co je napsáno na bedně.