Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou TICHOU mid-class grafiku?

Trapny dotaz - nechce se mi zkouset pokus omyl, mate nekdo zkusenosti s necim z grafik co je rozumne vykonne, ale tiche? Nejsou extra naroky, zadne super delo - rozumna stredni trida. Aktualne mam jakousi jednovetrakova GTX 1650S, s vykonem vcelku spokojenost - akorat v zatezi je to neprijemne hlucne, a i v klidu je slyset. Vite o necem cca. srovnatelne kategorie cenou i vykonem - co by bylo idealne v klidu chlazene pasivne, a v zatezi/ve hrach nehuci jak vysavac?

Diky prede za relevantni reakce. ;-)

Řešení:

MSI GeForce GTX 1650 SUPER GAMING X je myslim semi-pasivni. Ty GTX 1650 (Super) maji tak maly odber, ze by mely byt tiche vsechny, pokud nejaka neni, tak vyrobce odrbal pasiv.

OT: Měl jsem ASUS STRIX GTX 970, ta byla krásně tichá. Teď mám MSI GeForce GTX 1660 Ti ARMOR a v zátěži je teda dost hlučná, ještě si jí chvíli nechám a pak si koupím něco výkonějšího a hlavně tiššího.