Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí intrnet

Prosím jaké máte zkušenosti s internetem,myslím rychlost,cena a od koho.co je lepší pozemní, mám zásuvku od o2,nebo vzduchem.chci změnu protože se mi pořád seká mám vzduchem od jis. firmy.Dcera potřebuje dělat úkoly a moc to nejde protože je to pořád smělý a furt čeká .děkuji za odpověď nebo názory.

záleží vždy na místě. Používám jak DSL od o2, tak bezdrát od většího poskytovatele. Ten je lepší (rychlejší, lepší latence), ale čas od času vypadne. O2 je naopak pomalý (směšných 20/2, a ve špičce max. 10/1,5), ale spolehlivý.

Buď hledej lepšího poskytovatele (ale jasně uveď podmínky, které požaduješ), nebo začni věc řešit s aktuálním - dost často je to jen o tom, že tento neřeší problémy, dokud se mu aktivně neozveš.

Ale bacha: "inet se seká" není popis problému (teda možná je, ale odpověď bude "nám to jede dobře, chyba je u vás")

To samozřejmě záleží na lokalitě. Ve městě můžeš mít i optiku (ale může záležet i na ulici - v jedné ulici optika půjde, v jiné ne), na samotě u lesa nebudeš mít moc na výběr.
Nejlepší je poptat se sousedů ke komu jsou připojeni a jak jsou spokojeni.
Sekání může mít řadu příčin, poskytovatel nemusí být vždy na vině.

V minulych 2 tydnoch som bol riesit podobny problem u 2 zakaznikov...dostal novu antenu, stara mala asi 7 rokov, signal mu stupol o 10dB a net siel z 2-4Mb na 20Mb/s. Navyse prestal sekat a vypadavat (aj ked ja som vypadky na grafoch nevidel a na AP nezaznamenal).
Skus poziadat svojho ISP o riesenie problemu.