Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí intrnet

Prosím jaké máte zkušenosti s internetem,myslím rychlost,cena a od koho.co je lepší pozemní, mám zásuvku od o2,nebo vzduchem.chci změnu protože se mi pořád seká mám vzduchem od jis. firmy.Dcera potřebuje dělat úkoly a moc to nejde protože je to pořád smělý a furt čeká .děkuji za odpověď nebo názory.

V minulych 2 tydnoch som bol riesit podobny problem u 2 zakaznikov...dostal novu antenu, stara mala asi 7 rokov, signal mu stupol o 10dB a net siel z 2-4Mb na 20Mb/s. Navyse prestal sekat a vypadavat (aj ked ja som vypadky na grafoch nevidel a na AP nezaznamenal).
Skus poziadat svojho ISP o riesenie problemu.