Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta pro Dell Optiplex 3050

Ahoj, poradíte mi pros9 nějakou lepší grafickou kartu pro Dell Optiplex 3050 SFF černá / Intel i5-7500 3.4GHz / 8GB / 256GB SSD / DVDRW / Intel HD / W10P/ 3YNBD -small form factor? Koukala jsem na tuto: ASUS GeForce GT1030-2G-BRK ale chci se zeptat zda by někdo nevěděl o nějaké lepší, která by mi tam šlapala. Děkuju :-)

v sff krámech není ani místo, ani výkonnější zdroj. se obávám že gt1030 je maximum.

Myslím že GT 1030 zůstává nejvhodnější volbou.
Snad to nechce na hry, osobně bych váhal i nad pasivem "GT 1030 pasivni" misto klasické GeForce GT 1030 s fanem nebo ekvivalentní GPU od AMD.
(existují i alternativy jako výměna zdroje, bedny a použít "riser pci-e", ale přijde mi to zbytečné a spíš pro někoho kdo se doma nudí)

PS: Doporučený zdroj pro GTX 1650 je 300W. Možná by prošla 50W RX 550 4GT LP OC jestli potřebuješ z jakéhokoli důvodu větší VRAM a rychlejší 128 bit(s) sběrnici (neznám presné rozměry, požadavky)

Ono tam pravděpodobně nepojede vůbec nic (i kdyby se to fyzicky vlezlo). S Delly moc zkušeností nemám, ale takové HP vehementně odmítají vše, co jim nesedí do BIOSu (tedy cokoliv "nehápé"). Prď na upgrade a postav nové PC z konfekčních dílů. Ušetříš si čas, nervy, prachy.