Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na automatické titulkování

Ahoj, hledám program na titulkování automatem, nejlépe pro Android. Ale klidně i pro Windows.
Já našel "AutoCap". Ale tam mi nevyhovuje, že musím mít video stažené v zařízení.
Líbilo by se mi něco, kde bych zadal URL videa (třeba na DVTV) a ono by to dělalo (ideálně v reálném čase do obrazu) titulky, co se říká.
Neznáte něco?

"...Stáhněte si do počítače titulky k filmu, který chcete shlédnout..."
To si nerozumíme. Mě nejde o "už udělané titulky k filmům", ale o jakékoli video (třeba zprávy na seznamu) a titulkování v reálném čase automatem na rozpoznání řeči. V podstatě něco podobného, jako je tohle
http://kochlear.cz/index.php?text=376-vyuziti-hlasoveho-zadavani-google-k-sledovani-videa-nebo-televizniho-vysilani-na-internetu-ktere-neni-opatreno-titulky
ale titulky a ne "jednolitou kládu" bez odstavců a celé tučně. To se nedá číst. Osobně to vydržím tak minuty.

Tak v tom navodu vlastne obchazis pomoci virtualniho mikrofonu klasicke rozpoznavani reci na serverech Googlu, ktere je urcene k diktovani SMS a podobne.

Nehledas teda program na automaticke titulkovani, ale program, ktery by prevadel rozpoznavani reci Google ze zvuku videa nejake webove stranky do titulku. Nemyslim si, ze by to bylo mozne, uz to ohnuti te sluzby, aby to delalo co chces je hodne vynalezave a zcela nestandardni, tudiz bych moc neocekaval, ze najdes jeste neco sofistikovanejsiho.

Rozpoznání řeči od Google není jen na diktování SMS a podobně, ale k čemukoli. Například to je zabudované v mnoha programech pro neslyšící.
Ale jo, dalo by se říci, že program na rozpoznání řeči (což je ten AutoCap ve videu také), který nedělá jednolitou kládu textu, ale titulky. V Android 10 je prý "live caption" už zabudované.

Tak pokud Google zpristupnil API na rozpoznavani reci s vyuzitim serveru Google, tak pak samozrejme nebude problem. Bud sehnat nejakeho programatora, ktery by neco pouzitelneho zpichnul nebo holt cekat, jestli se najde nekdo, kdo to udela sam od sebe. Jestli byl dotaz minen prave na toto, jestli uz se nekdo takovy nasel, tak to z puvodniho dotazu fakt nevyznelo a myslim, ze dobre, ze jsme si to tu takhle upresnili.