Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačiareň tlačí prázdne strany

Dobrý deň.

Mám tlačiareň HP 5520, včera večer som na nej v pohode tlačila, avšak starý toner sa už minul, tak som vymenila nový, originálny, vložila som ho správne, odlepila som ochrannú fóliu, avšak tlačiareň tlačí len prázdne strany.

Skúšala som farbu aj oživiť, potriasť a tak. Stále nič.

Nikdy predtým sa mi nič podobné pri výmene nestalo.

Poradíte mi?

Ďakujem

Viacero HP tlačiarní majú volbu "Tlač v odtienoch sivej" - ak je zaškrtnutá táto volba tlačiareň neberie do úvahy farebné náplne a tlačí len čiernou kazetou.Aj farebne fotky.
To znamená, že farebné náplne môžu byť zaschnuté ale tlačiareň to nevníma.
Ak ale v prípade že nieje zaškrtnutá táto volba ale jedna,hociktorá farba sa minula (nemyslím zaschnutie),tlačiareň to zistí a vo velkej väčšine prípadov prestane tlačiť celkom.
To je z toho dôvodu aby sa bez atramentu nezapiekli trysky pre danú farbu pretože pri tlači dochádza k pomerne vysokej teplote.
Takže ako poradili predomnou:
Resetnúť tlačiareň ak to neviete,vyberte čiernu kazetu a vložte ju s tým že si všimnete či ju tlačiareň zdetekovala(prijala).
Ak áno a netlačí skúste najsť v nastaveniach tlačiarne volbu - tlač v odtieňoch sivej a zvolte túto možnosť.
Ak vam ale tlačila aj bez tejto volby je možne že zaschli trysky - ak prešiel od poslednej tlače po vymenu novej kazety dlhší čas.

Viacero HP tlačiarní majú volbu "Tlač v odtienoch sivej" - ak je zaškrtnutá táto volba tlačiareň neberie do úvahy farebné náplne a tlačí len čiernou kazetou.Aj farebne fotky.
To znamená, že farebné náplne môžu byť zaschnuté ale tlačiareň to nevníma.

Toto uz davno nefunguje.
Tlaciren si osaha farby, akonahle nejaka chyba odmietne tlacit.