Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při pohybu myší je z reprodukrorů slyšet nepříjemný zvuk

Ahoj ve spolek..
Mám takový problém s myší a repro. Při pohybu myší je z reprodukrorů slyšet nepříjemný zvuk a nepodařilo se mi zjistit čím to je, když jsem měl na všech mých PC W7, bylo to v pohodě, nikde nebyl slyšet žádný podivný zvuk. Ale od té doby co mám W10 to dělá na všech PC. Návody co jsem sebral z netu nefungují. Používám integrovanou zvukovku a ozývá se to ze zadních i předních výstupů. Dík.

nene grafika i zdroj jsou fungl nové. A jestli to vzalo trochu základní desku, nevím, všechno šlape na 100% i testy. A kdyby to odesrala i deska, tak bych to nepřežil, páč se už nikde nedá koupit, tak bych muset koupit celý komplet. A jak píšu v hlavním přízpěvku blbne mi to na všech PC.

Podivej se, sam pises, ze na tom pocitaci se zmenilo jedine, nahradil jsi Windows 7 za Windows 10. My ti tu muzeme akorat rict, ze nam to nikomu na Windows 10 nedela. Jestlize to neni zpusobeno hardwarem a to neni, kdyz to na Windows 7 fungovalo, jestlize to neni zpusobeno Windows 10, kdyz to dela jen tobe, tak cim jinym to asi muze byt zpusobeno. Pokud veris, ze to neni ovladacema, nebudu ti to brat, ale dalsi vysvetleni uz jsou jen z oblasti nadprirozena a do toho nefusuju, sorry.

Nějak mi ta souvislost s přechodem na W10 nesedí. U Gigabyte desek to byla známá věc, rušení nejen od myši ale i od HDD bylo způsobeno HW a nepamatuju si, že by to nějaké ovladače řešily. Ale setkal jsem se třeba s TV Samsung, kde rušení do zvuku odstranila aktualizace firmware.