Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při pohybu myší je z reprodukrorů slyšet nepříjemný zvuk

Ahoj ve spolek..
Mám takový problém s myší a repro. Při pohybu myší je z reprodukrorů slyšet nepříjemný zvuk a nepodařilo se mi zjistit čím to je, když jsem měl na všech mých PC W7, bylo to v pohodě, nikde nebyl slyšet žádný podivný zvuk. Ale od té doby co mám W10 to dělá na všech PC. Návody co jsem sebral z netu nefungují. Používám integrovanou zvukovku a ozývá se to ze zadních i předních výstupů. Dík.

nene grafika i zdroj jsou fungl nové. A jestli to vzalo trochu základní desku, nevím, všechno šlape na 100% i testy. A kdyby to odesrala i deska, tak bych to nepřežil, páč se už nikde nedá koupit, tak bych muset koupit celý komplet. A jak píšu v hlavním přízpěvku blbne mi to na všech PC.