Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nouzový režim na PC

Dobré ráno. Omlouvám se, ale chtěla bych poprosit o pomoc. Malý syn byl na PC a "něco" naklikal a teď mám nouzový režim. Mohli byste mi, prosím, poradit, co mám dělat, abych se z něho dostala ? Moc děkuji. Přeji hezký den.

Možná se spustila aktualizace Windows (jen odhaduji, systém jsi neprozradila) a když jsi ji nenechala dokončit a restartovala, tak počítač naběhl v nouzovém režimu.

Mimochodem, syn neprozradí, co naklikal? Bych ho nechal měsíc s nefunkčním PC, aby se příště nehrabal kde nemá.