Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barebone PC a crash pri bootu z USB

Zdravim,
Mam problem s instalaci operacniho systemu na barebone pc. Je tam poskozena instalace winxp(kdyz pc necham nabootovat z hdd tak vyskoci instalace winxp a nejaka hlaska o chybejicim souboru). Dnes jsem tam chtel nainstalovat win10 ale nedari se mi nabootovat z bootovaciho usb. Vzdy po uvodnim "loading files" jakoby crashne pc a restartuje se nebo ho musim vypnout rucne.
Dle meho nazoru je nejakym zpusobem poskozene HDD z te predchozi instalace ale nerad bych ho vytahoval a pripojoval k jinemu pc pokud je jina moznost. Nejake napady?
BB PC je uz asi deset let stare ale pozadavky pro win10 splnuje. V Biosu jsem zkousel prepinat vsechno mozne a nic nepomohlo.
Dekuji za rady

Tak jsem dosel k zaveru ze se prehriva GPU jelikoz ploska heatsinku na nej primo nedoseda. Polozil jsem pasivni chladic primo na oba cipy na desce a uz jsem se posunul s instalaci OP i kdyz nekdy v pulce se to zase prehralo a rebootlo.
Zkusim nejak poresit chlazeni...