Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Msconfig

Zdravim nahodou som zmazal msconfig a pri zapnuti pocitaca sa mi ukaze len cmd.exe inak nevidim vobec nic aj ked dam spravcu uloh tak sa mi nezobrazi mam windows 10

msconfig.exe sa nedá zmazať appx.

Jedine manuálne, na drzovku, priamo súbor v jeho úložisku.

msconfig.exe je ale ešte jeden v zálohe OS, prípadne si ho extrahuj z ISO Windows.

cesta:
C:\Windows\System32\msconfig.exe

C:\Windows\WinSxS\amd64_microsoft-windows-msconfig-exe_31bf3856ad364e35_10.0.18362.1_none_acd7ae7f1af87f71\msconfig.exe

Radšej si sprav znovu čistú inštaláciou z ISO a okamžite sprav Image, bitovú zálohu systémových oddielov niekam bokom.