Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jezdili jste na motokáře?

Pokud ne, tak vřele doporučuji. Je to čirý adrenalin.
Zrovna v neděli jsem to zkusil poprvé a byl to nářez.
Dráha byla z panelů, takže to drncalo, ale zatáčky byly
potřeny dohladka, bezva to smykovalo. Akorát můj 70letý otec
mě v pohodě sejmul, jezdil jako po viagře, vůbec jsem tomu nevěřil.
BTW, na řízení je potřeba dost síla a styl "plný céres + brzda".

[motoii8.jpg]

měl sem tu čest před dvěma týdny u máchova jezera, ono by to šlo, až na to že ta motokára kterou sem vyfasoval byl pěknej krám, nešly brzdy takže sem nemoh to někde pořádně rozjet, musel sem brzdit podělanym motorem takže sem tam jezdil jak připosranej, pěkně mě nasrali židi

Tak mě celkem nevadí, že dělám představení a kašpárka zevlujícím dekařům. Jel jsem asi dvakrát na těch prkýnkách. Zajímavé pozorování: Po vodě lze jistou dobu utíkat, i když postrácíš všechny lyže, než se proboříš a začneš topit. Když se nepustíš toho klacku, tak se ještě postaráš lidem o striptýz zdarma. Ještě jednou mě nalákali na to, plavky jsem si dal na kšandy. Konec stejný, navíc půjčené kšandy též v čudu :-D.

Rce, jsi můj člověk ! V Chorvatsku jsem byl 4 roky za sebou a vodní skútr jsme s tátou nikdy nevynechali. Posledně tam měli nové kousky s digitálním rychloměrem a 80 km/h to jede. Jednou jsme s otcem chytli hodně velikou vlnu (čekáme vždy na loď, která nám vodu krásně "zvlní") a ač jako zkušenější, co zažili už hodně velkých skoků, jsme se neudrželi a po 4 letech spadli do vody ze skútru. V plné rychlosti to je celkem pecka do té vody, ale vpohodě jsme zase zpátky nalezli a frčeli dál. Vodní lyže jsme zkoušeli také, ale to mi bylo asi 10 (opravdu jsem si na to troufnul). Byla to lanová dráha v laguně, kde se jezdilo dokola. Otec s tím problém neměl, ale já dojel jen do první zatáčky a jak se uvolnilo lano a následně zase naplo, tak mě to vystřelilo z lyží ven.:-)

Několikrát jsem byl v Radotíně v Praze a ta dráha nemá konkurenci. Je to sice celkem drahá záležitost (200 Kč na 10 min), ale stojí to za to ! Rád bych se svezl na té silnější, které tam půjčují jen za splněný časový limit. Minule mi chyběla vteřka.:))

Věřím, že kdybych tam jezdil víckrát (jsem tak 1-2 krát ročně), tak limit splním také. Závodím také, ale s normálním autem (rallycross). Každopádně teď se chystáme se spolužákama a docela se tam těším. :puff:

Já jednou ve Vídni v Práteru, tam to stálo asi 2 eura či kolik na jeden závod(asi 5 koleček) a při startu mi zhasl motor(!), když mi ho po 15 vteřinách nastartovali tak jsem vyjel jako blesk a pořád nohu na plynu, v zatáčce to jeden konstruktiv převrátil na bok a chcíplo mu to(:-D) a teď ta pointa, jak jsem jel na plnej plyn tak jsem bokem do něj narazil(resp. do motokáry) a převrátil to "na střechu" v momentě, když se to snažil zase převrátit na kola, začal na mě řvát "Scheize! Scheize!" a já to nakonec v pohodě vyhrál :-), přičemž jsem na konci závodu zdrhal před tamtím co to tam vyválel, je to lepší než kdybychom se tam mlátili ne? :-D:-D:-D

já to zkoušel asi dvakrát v anglii.. a byl to nářez.. seděl sem na tom poprvý v životě.. takže ze začátku jsem se chvíli otrkával.. ale pak to jelo nádherně.. dráha byla taky super.. a byla to přímo pro nějaký závody.. takže tam s náma trénovali borci na minibicích.. luxus.. 8-)8-)

přikládám foto :>:

[http://img61.imageshack.us/img61/3825/dsc00658zm9.j pg]