Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jezdili jste na motokáře?

Pokud ne, tak vřele doporučuji. Je to čirý adrenalin.
Zrovna v neděli jsem to zkusil poprvé a byl to nářez.
Dráha byla z panelů, takže to drncalo, ale zatáčky byly
potřeny dohladka, bezva to smykovalo. Akorát můj 70letý otec
mě v pohodě sejmul, jezdil jako po viagře, vůbec jsem tomu nevěřil.
BTW, na řízení je potřeba dost síla a styl "plný céres + brzda".

[motoii8.jpg]

Rce, jsi můj člověk ! V Chorvatsku jsem byl 4 roky za sebou a vodní skútr jsme s tátou nikdy nevynechali. Posledně tam měli nové kousky s digitálním rychloměrem a 80 km/h to jede. Jednou jsme s otcem chytli hodně velikou vlnu (čekáme vždy na loď, která nám vodu krásně "zvlní") a ač jako zkušenější, co zažili už hodně velkých skoků, jsme se neudrželi a po 4 letech spadli do vody ze skútru. V plné rychlosti to je celkem pecka do té vody, ale vpohodě jsme zase zpátky nalezli a frčeli dál. Vodní lyže jsme zkoušeli také, ale to mi bylo asi 10 (opravdu jsem si na to troufnul). Byla to lanová dráha v laguně, kde se jezdilo dokola. Otec s tím problém neměl, ale já dojel jen do první zatáčky a jak se uvolnilo lano a následně zase naplo, tak mě to vystřelilo z lyží ven.:-)

Několikrát jsem byl v Radotíně v Praze a ta dráha nemá konkurenci. Je to sice celkem drahá záležitost (200 Kč na 10 min), ale stojí to za to ! Rád bych se svezl na té silnější, které tam půjčují jen za splněný časový limit. Minule mi chyběla vteřka.:))