Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno U nového PC v prohlížeči vypadává připojení přestože PC je připojeno na WiFi

Zdravím vás, prosím o radu. Mám nový notebook HP a od začátku mě vypadává připojení v prohlížeči (mám dva a v obou je to stejný) přitom na liště hlásí že připojeno (síla signálu) když připojím HP přes hotspot na mobil tak to běží furt.. nevím tedy jak nastavit správně domácí WiFi (na jiných zařízení připojení nevypadává) děkuji s pozdravem Honza

Nechaj si v cmd pingat branu.
Spusti cmd a tam napis ipconfig /all, to ti vypise konfiguraciu tvojho adaptera wifi. Pozri si tam IP adresu brany.
Potom napis ping ip_adresa_brany -t a nechaj to bezat.
Akonahle ti vypadne pripojenie v prehliadaci pozri sa do okna, kde ti bezi cmd, ci tam mas nejaky timeout na branu.

Mozem potvrdit, ze asi dva roky dozadu pri jednom modeli Probooku som mal podobny problem...po case sa od urcitych AP odpajal.
Zaujimave je, ze nie od vsetkych. Na rozdiel od tvojho popisu sa, ale vpravo dole zjavilo, ze stratil spojenie s AP a nejavil sa ako pripojeny.
Vyriesil som to vtedy tiez zmenou ovladaca.