Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Toner do Canonu MF643 Cdw

Zdravím,

v chaosu kolem viru a našeho školství se na mě obrátila rodina s tiskárnou Canon MF643 Cdw s prosbou o sehnání nepříliš drahého černého toneru. Při prvním hledání jsem našel spoustu originálních tonerů na 1500 i 3000 stránek.

Má někdo zkušenost s neoriginálními tonery? Ať to tu rodinu s dnešními domácími úkoly dětí nezruinuje.

Děkuji

Ja mam tiež tlačiareň Canon a osobne by som do nej nedávala iné náplne..origo sú jednak kvalitnejšie, dlhšie vydržia aj tlač s nimi je pekná. Mám dobrú skúsenosť s eshopom vymazany reklamny odkaz (fleg), kde majú aj široký výber a žiadne problémy s objednávkou