Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router nemá IP adresu

Ahoj.
mám hlavní router, do nej zapojený switch, další 2 routery a další zařízení.
Při zobrazení zařízení na hlavním routeru vidím seznam zařízení, včetně IP adres a Mac adres. Jsou tam všechny routery, u jednoho se nevyplnuje IP a já pak nevím, jak se na nej prihlásit. Ze spodu routeru je nejaká adresa .1.253, ale nefunguje to.

Jak jinak se na router dostanu? zkousel jsem i příkazovou řádku, nastavení wifi, vždy to ukazuje adresu hlavního routeru.

Každé zariadenie v sieti musí mať IP adresu...ale keďže Ty ju nevidíš, niečo je špatne...

Skús sa pripojiť nejakým zariadením (PC, ntb...) priamo na ten router káblom a ak máš Windows spusti príkazový riadok cmd a tam zadaj príkaz:

arp - a

podľa mac adresy nájdeš IP adresu....

Mezi danými zařízeními není uvedena požadovaná mac adresa. IP adresy tam byly 3 - 0.1. - hlavní router, .0.183 - asus router, .0.185, ale ta nic nedelala.
- jestli je to jen seznam routerů, tak proč tam chybí .0.180?
- je možné, že ten Planet2 je .0.185., ale na stránku se nelze dostat?

Jeste bych teda dodal že jsem ručne zkontroloval rozmezí 0.1- 0.255 v prohlížeči a nenašel jsem ho.
Poté jsem teda restartoval router, ale IP adresa nebyla porad uvedena (ale ručně 1-255 jsem znovu neotevíral)

Skús nakresliť obrázok ako to máš pozapájané, vrátane popisov, čo je čo...najlepšie aj typy routrov...
Ak tvrdíš, že zo switchu Ti idú 3 káble do 3 routrov (LAN nie WAN) a máš ich nastavené ako AP bez NAT...potom je všetko ok.
Ale obávam sa, že niečo je zapojené/nastavené inak.