Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc herní sestava do 15000 Kč

Zdravím, hledám nějakou pc herní sestavu do 15000kc chápu že je to malá částka a proto nehledám nic přemrštěný ho stačí mi aby to rozjíždělo hry na 60fps klidně ve střední grafice. Nemáte někdo nějakej tip?

Změna předmětu, původně: Pc sestava (host)

Ceny leti nahoru, za 15K dneska leda low-end. Nechci radit, abys to odlozil, buh vi, jak dlouho to bude trvat, ale bohuzel, soucasna situace cenam nepreje, bud priplatit nebo se smirit s tim, ze zadny zazrak pro mainstream za 15K neudelas.

No ale napis mu k tomu, ze:

1. ty jednovetrakove grafiky delaji vic hluku

2. procesor RyZen je castecne vykonove zavisly na pameti a kdyz casem nedokoupi druhou do dual-channel, tak se mu to podepise na vykonu.

3. pozor na kancelarsky zdroj (tak na 3-4 roky a potom vymenit).

---

Uplne bych nedoporucoval AsRock zakladni desky, samotne desky jsou ok, ale co mam zkusenost, tak AsRocku trva hrozne dlouho updatovani firmware procesoru skrz BIOS, nove verze vychazi minimalne a se zpozdenim. Chapu, ale ze jsi chtel dat co nejlepsi prkno za malo penez.

Souhlasím s tebou. Tazatel musí pochopit, že k vzhledem jeho rozpočtu musí počítat s kompromisy. Jinak ten zdroj není nejhorší, několikrát jsem je už osazoval a zatím v pohodě. Tím ale nepopírám, že nejsou lepší, ale taky daleko horší.

Navržená sestava není špatná. Bohužel ceny rostou, ještě nedávno jsem měl ten Zalman Z1 v košíku u TS ta 880, nakonec jsem sehnal bazarovou skvělou budku za 200. Vem to jako návod pokud bys chtěl dostat do sestavy Radeon 3600 který je +1300.
Pokud máš teď 15k a za měsíc dva budeš mít další 3tisíce zvážil bych disk z aukra. 500GB se tam pohyboval okolo 250-300. Mohu osobně vyzkoušený, "nevylítaný" dodat. Tím bys dostal možnost vzít lepší provedení doporučené grafiky.

Já ale neradím běž na bazar a kup si tam disk na litr ušetříš 500 a možná budeš brečet.
Radím podívej se na bazar, zkus najít disk v ceně 10ti piv a pokud to nevyjde neměls štěstí :-)

HDD třeba zde
https://aukro.cz/pevne-disky-wd-western-digital-do-pc-sata-500-gb-3-5-kabel-6941856935
jeden vhodný (lepší) zrovna testuji

Takže skříň bych vzal tuto protože cenu 200 sem dal jako strop + uspořádání a není vysloveně hnusná :-)
https://pc.bazos.cz/inzerat/117844562/pc-case-atx.php
obecně to chce při koupi pohlídat aby měla distanční sloupky pro připevnění základní desky

Kurňa, za tu cenu to je dobrá koupě. Ale spíš bych ho používal jen jako datový. Na systém nějaký SSD.
Teď jsi mně ale nasadil brouka do hlavy, protože přemýšlím, jestli ho nekoupit taky, jako další záložní disk :-) Navíc je tam záruka 1 rok. Když by to nefungovalo, tak těch pár korun nikoho nezruinuje.