
Pc herní sestava do 15000 Kč
Zdravím, hledám nějakou pc herní sestavu do 15000kc chápu že je to malá částka a proto nehledám nic přemrštěný ho stačí mi aby to rozjíždělo hry na 60fps klidně ve střední grafice. Nemáte někdo nějakej tip?
Změna předmětu, původně: Pc sestava (host)
Navržená sestava není špatná. Bohužel ceny rostou, ještě nedávno jsem měl ten Zalman Z1 v košíku u TS ta 880, nakonec jsem sehnal bazarovou skvělou budku za 200. Vem to jako návod pokud bys chtěl dostat do sestavy Radeon 3600 který je +1300.
Pokud máš teď 15k a za měsíc dva budeš mít další 3tisíce zvážil bych disk z aukra. 500GB se tam pohyboval okolo 250-300. Mohu osobně vyzkoušený, "nevylítaný" dodat. Tím bys dostal možnost vzít lepší provedení doporučené grafiky.
Disk z bazaru? Neblázni.
Já osobně bych taky disk z bazaru nekoupil. Ale s tou bednou to není špatný nápad, dá se pořídit levněji a možná i s poštovným pořád ušetří. Každopádně je to dobrá skříň, vzhledem k ceně.
https://pc-skrine.heureka.cz/zalman-z1/#
Jj, s bednou z bazaru taky souhlasím. Disk ale nikdy.
Já ale neradím běž na bazar a kup si tam disk na litr ušetříš 500 a možná budeš brečet.
Radím podívej se na bazar, zkus najít disk v ceně 10ti piv a pokud to nevyjde neměls štěstí
HDD třeba zde
https://aukro.cz/pevne-disky-wd-western-digital-do-pc-sata-500-gb-3-5-kabel-6941856935
jeden vhodný (lepší) zrovna testuji
Takže skříň bych vzal tuto protože cenu 200 sem dal jako strop + uspořádání a není vysloveně hnusná
https://pc.bazos.cz/inzerat/117844562/pc-case-atx.php
obecně to chce při koupi pohlídat aby měla distanční sloupky pro připevnění základní desky
Kurňa, za tu cenu to je dobrá koupě. Ale spíš bych ho používal jen jako datový. Na systém nějaký SSD.
Navíc je tam záruka 1 rok. Když by to nefungovalo, tak těch pár korun nikoho nezruinuje.
Teď jsi mně ale nasadil brouka do hlavy, protože přemýšlím, jestli ho nekoupit taky, jako další záložní disk
Znám hdd které jsou staré i hodně let, i dokonce jsem se podíval dovnitř, a funguje furt. To znamená pokud funguje, tak klidně s Aukra. Ale sám si kupuji zásadně noví hdd, takže tak.
Souhlasím. Taky kupuju vždy nový. Ale za tu cenu by to jako datový disk na zálohy mohlo posloužit. Případně na filmy.
Co máš spresne v tom starym pc? Chces to prodat po castech? Pak usetris zdroj, bednu, hdd i ssd