Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost oken.

Dobrý den. Lze nastavit individuální velikost oken podle potřeby? Myslím tím - pod ikonou na ploše mám 4 ,,položky", nastavím si malé okno, pod další jich mám 10, nastavím větší okno, atd. Jde to? Popřípadě jak? Děkuji za odpověď. :beer::beer::beer:

Myslíš v Explorer.exe, prieskumník Windows?

Tam sa dajú nastaviť jedine od podrobností, teda zobrazené v riadkoch až po miniatúry ikon s obrázkami rôznych 2D veľkostí.

Okná po otvorení majú iba dve veľkosti nastavené systémom.

Je síce možné, že sa veľkosť okien v pixeloch, š x v, dá nastaviť v Registroch, ale zase iba bude stabilná a pre všetky okná rovnako veľká po ich otvorení. To si musíš sám prácne dohľadať na nete, možno sa niekto pídil z národov a národností slušných občanov po celej zemeguli, ako na to, útokom na koňa z boku.

Nepoužívam explorer, roky-rokúce idem vo Windows na TotalCommander, predtým v MS DOS na nadstavbe DOS-NC a neskôr na MC-Midnight Commander.