Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Praskání v notebooku

Ahoj, mám takovy zvlaštni dotaz, kdyz oteviram notebooku tak v něm občas hodně křupne, jestli to je pant ohýbání nebo nevím kde přesně, ale občas si říkám, jestli mi tam něco neprasklo, nevíte čím to je? Díky

No pokazdy jinde

to vis notebook je z kovu a plastu.
A vyrobce nema zajem pouzit odolny plast, ktery by vydrzel treba 20let.
Jednak by byl takovej vyrobek drazsi (a ty by sis radeji koupil vyrobek od konkurence),
jednak potrebuje vyrabet a prodavat nove a nove modely.

Hele je to asus rog asi 2 roky stary hliniko plast to je. On vzdycky tak pokrupaval obcas ne vzdy ale obcas jen ted pri tom otvirani me to vic zarazilo, ale panty drzi i privreny a na povrchu jako nic nevidim spis ci uvnitr nebo tak