Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Praskání v notebooku

Ahoj, mám takovy zvlaštni dotaz, kdyz oteviram notebooku tak v něm občas hodně křupne, jestli to je pant ohýbání nebo nevím kde přesně, ale občas si říkám, jestli mi tam něco neprasklo, nevíte čím to je? Díky

Hele je to asus rog asi 2 roky stary hliniko plast to je. On vzdycky tak pokrupaval obcas ne vzdy ale obcas jen ted pri tom otvirani me to vic zarazilo, ale panty drzi i privreny a na povrchu jako nic nevidim spis ci uvnitr nebo tak