Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Low gpu usage

Prosím vas o pomoc, v benchmarkoch mam dobre výsledky ale v hrách mam ako witcher 3 napr 90 až 99 gpu usage co je ok, ale v ruste 40 až 50, csgo 30 až 40(113 fps až dropy) skúšal som pre inštalovať Windows s ovládačmi a stále to isté mam aj najnovší BIOS predtým som mal gtx 1060 a ten istý problém.
PC zostava:
5700 XT
R7 2700 oc 3,8
Zdroj 650 W
16gb ram 3200
Ab350 doska
144hz 1080p monitor
Môže to byť CPU bottleneck?
Ďakujem za odpovede.

Zkoušel jsi v těch hrách používat V-Sync?
Pravděpodobně budeš muset počkat na optimizovanejší ovladač pro tvou grafickou kartu, viz Relase :

Some games may exhibit stutter intermittently during gameplay.

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-20-2-2
Verzi ovladače pro GPU máš kterou ? 20.2.2 Highlights nekteré problémy řeší.

predtým som mal gtx 1060 a ten istý problém.

Tak muze jit bez ohledu na GPU o spatnou optimizaci hry.