Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlišení monitoru AOC i2481FXH - rámeček 4 mm

Dobrý den všem, mám problém s rozlišením u monitoru AOC i2481FXH. Na grafickou kartu nVidia GeForce GT730 má připojen monitor AOC i2481FXH přes HDMI jako první a jako druhý monitor DELL přes VGA. Dnes ráno po zapnutí počítače mi na monitoru AOC nesedí rozlišení, které by mělo být 1920x1080, ale okolo plochy je stále rámeček o šířce cca 4mm. Zkoušel jsem nastavení monitoru, které mě ale nepustí do úpravy rozlišení, zřejmě kvůli HDMI (co jsem pochopil z jiného článku), dále jsem zkoušel úpravy nastavení na ovladači grafické karty, přeinstalovat driver monitoru a nic nepomohlo. Tím jsem vyčerpal moje kapacity, a tak bych Vás rád poprosil o pomoc s tímto problémem. Děkuji

Změna předmětu, původně: Rozlišení monitoru (host)

Dnes ráno po zapnutí počítače mi na monitoru AOC nesedí rozlišení, které by mělo být 1920x1080, ale okolo plochy je stále rámeček o šířce cca 4mm. Zkoušel jsem nastavení monitoru, které mě ale nepustí do úpravy rozlišení, zřejmě kvůli HDMI

Důležitá otázka: jaké rozlišení je tedy teď skutečně na tom monitoru? OSD by to snad měl někde vypsat. Je tam těch 1920x1080 nebo ne?