Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem All in one pc na hraní League of Legends

Dobrý večer,

mám takovou blbou otázku, vlastním notebook a jak si jeho konfigurace nestačí na hraní zmíněné hry league of legends (nečekaně), vím, že to není náročná hra a jelikož hraji pouze toto, přemýšlím o koupě nějakého pc. Ideálně all in one, jelikož monitor + pc se mi kupovat nechce, jestli to tedy vystačí. Vyloženě mi stačí mít zaplé "lolko" a k tomu youtube, s tím ale, aby se to vůbec nesekalo. A jelikož je to rozhodnutí vyloženě skrz tuto hru, ráda bych co nejnižší cenu. Děkuji za jakoukoliv pomoc, nevyznám se v tom

Záruka se na ně vztahuje tak jak na vše ostatní, ne ?

Vím, že jsem naprostý neználek co se týče tohohle a doopravdy ani nikdo z Vás, co se vyznáte, tohle číst nechce. Každopádně pokud je možnost mít all in one, na kterém to rozjedu bez problému, budu doopravdy velmi ráda :-D samozřejmě ani nevím, jestli je to možné, nevyznám se ani z 1/10 tak, abych si jej mohla vybrat sama. Procesory mají většinou pro mě úplně neznámé, naposledy jsem si vybírala pc před pár lety a ani tehdy jsem se nevyznala.. :-D

Podle benchmarku (vykonostnich testu) by stacil i podstatne levnejsi a pouze 35Watovy Athlon 3000G

- Herni testy : https://ownsnap.com/amd-athlon-3000g-gaming-benchmarks-overclocking-review-posted-online/ (League of Legends v FullHD 1080p jede na 70-80 FPS coz je vic jak dost.)
- AMD Athlon 3000G na alze maji za 1100Kc (uz ma graficky chip, takze nepotrebujes grafickou kartu). Kuprikladu zakladni deska ITX Fatality (2 979Kc,) uz ma integrované Wifi a BT, audio 7.1, vse nebo i vice co by ti poskytl ten AIO.
(RAM v pripade ze 8Gb verze by stacila FuryBlack 2x4Gb 670 Kč za kus, SSD crucial X500 1 999 Kč. Chieftec Uni Series s 250W zdrojem stoji 1 599 Kč kde jsme na nejakych 7 770Kc za komplet PC. K tomu nejaky monitor (priklad) Smasung C4 2 990 Kč kde jsem ~ 11 000Kc komplet PC i s monitorem ).

Mám na mysli přímé linky na to, o čem mluvíte a all in one se stejnými vlastnostmi.

Zatim neni co porovnavat a na co davat linky. Prozatim by to chtelo najit, nebo se shodnout na nejakém korektim zaklade v co nejnizsi cene, kde za komplet by jsme se mohli dostat pod 10 nebo 12 000Kc max (i s FHD 1080p monitorem)

Máte pravdu, tak stručně a laicky, jestlti někdo bude ochotný a poslal by mi prosím ten doopravdy nejlevnější pc (nejlépe s monitorem), na kterém to prostě poběží bez nějakých problémů (myslím si že ani grafika u této hry není potřeba žádná special) a následně srovnatelný "pc" all in one ?
Cena je pro mě tedy rozhodující faktor(jsem doopravdy pro ten nejoptimálnější a nejlevnější), jelikož skrz jednu hru jsem si myslela že se budu pohybovat na mnohem nižších částkách, je to ode mě možná hloupé, ale vše ostatní dělám na notebooku, je to tedy vyloženě počítač, který plánuji používat k tomuto jednomu účelu (nepočítám, že si na něm někdy udělám nějakou prezentaci například, to si myslím že zapotřebí ani psát není :-D )

Nechci rypat. Ale nejjednodušší řešení v tomto případě je koupit nový notebook. A starý třeba prodat.
All-in one je pc ve kterém jsou použity zpravidla notebookové součástky, levné grafiky a je prostě drahý na to co nabízí. Opravy po zaruce totéž jako ntb= vadna zakladni deska 10tisic a podobně.

Možnost koupit pc plus monitor je výhodnější ale holt zabete vic mista. Mohlo by pomoct desktop provedeni skrine a tu dat pod monitor.

Nema asi moc cenu zkoumat jestli tamto aio stoji 25000 a ten pc vyjde na 24000. Chce se to spis rozhodnout jakym smerem jit.

Jedno mi to není, samozřejmě jsem chtěla all in one, jen skrz prostor a mou pohodlnost, tohle překousnu, když tomu tak nebude, jak říkám, mě jde o to, aby to šlapalo a bylo to doopravdy nejlevnější, na nic jiného není, opakuji se, omlouvám se, proto mě to zajímalo jen pro mě, rozdíl mezi all in one apod. Do nového ntb jít nechci, můj šlape v pořádku a tajila jsem tuto skutečnost, mám macbook, na hraní je to vyloženě podložka pod myš, ano vím, koupila jsem jej za účelem jiným. Proto jsem se ptala na srovnání all in one a pc s monitorem, abych to tedy asi viděla na vlastní oči (přestože vám věřím), nedokážu je porovnat a ani zjistit, na kterém nejlevnějším pc či /pc all in one tedy, bych si zahrála...

All in one má stejné nevýhody jako notebook. Klasické PC má mnoho výhod. Dají se měnit různé komponenty bez problémů, méně se zahřívá, pokud je správně postavený. Má větší výkon a vyjde levněji. Určitě bych vzal stolní PC.
V sekci PC sestavy je toho mnoho, nebo napiš tvůj rozpočet. Do 15000,- by se dalo vejít.