Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus Eee Pc 701 - prosíííím poraďte !

Hledal jsem notebook do 4.000 kč a našel jsem Asus eee pc 701 mé nenáročné požadavky splňuje, až na to, že hdd má pouze 4GB... 4GB je opravdu málo, nejde to nějak rozšířit, či koupit nové hdd ? a ještě píšou, že má počítač 512mb ramky a že je to rozšířitelné přes SD kartu až na 8GB, to je možné rozšířit rap sd kartou ??? ::)

tento subnotebook se nehodí jako hlavní pracovní notebook. vzhledem k malému rozlišení displeje má dost specifické použití; na čtení a vzhledem k rozměrům ani na psaní to moc není.

operační paměť rozšíříš výměnou paměťového modulu za větší - ale kromě ztráty záruky už přelézáš původní cenový limit.
další disk přidáš zasunutím paměťové karty nebo flashky, zas investice. ale dost bych pochyboval že má rozhraní sdhc pro rychlé sd karty nad 2gb, ani můj asusek 901 je neumí, čili víc si pomůžeš jedině větší usb flashkou nebo čtečkou karet.
je to superpřenosný krám :) bohužel však používá mobilní celeron a výdrž na baterky stojí za houby.

čili moc netuším co tě k takové koupi vede, myslím že špatný je už tvůj limit 4.000 - připomíná mi to lidi kteří kupují "příklepovou" vrtačku za 300,-

dík za tip, nikde jsem se to nedočet, tak jsem neměl odvahu to na svojí kartě zkusit.
moment ... ňuch ňuch, funguje :)

edit: tak podle sdhc byly moje obavy zbytečné, karty jsou elektricky kompatibilní (aspoň nepíšou že ne:) - liší se jen podporou fat32.

čili už je to jasné, taky dvd přehrávač kupovat jen s sdhc podporou, aspoň přečte a snad zobrazí celý dlouhý název.