Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PotPlayer nepřehraje najednou HVEC/H265

Zdravím neměl sem s tím žádnej problém a najednou mě skáče u starší i novější verze PotPlayeru toto HVEC/H265 decoding is not supported in S/W mode..... přehraje to akorát zvuk,VLC to přehraje normálně a navíc ty soubory jsou celkem starý a problém s nima nikdy nebyl,nějaká rada co s tím ? Doplňkovej kodek stáhlej samozřejmě mám.

Řešení:

No možná zkusím tu starší verzi co píšeš ještě na tom kompu s W10,tady sem s PotPlayerem skončil a nahradil ho Media Player Classic - Home Cinema,ten má to co potřebuju že jede jeden soubor za druhým automaticky a s HVEC/H265 nemá taky žádnej problém,kdyby tuhle volbu měl i VLC tak mě stačí jenom ten.

Nemůže za to virus Windows 10? nebo jaký máš. OS. Jestli se N najednou neprovedla aktualizace driveru. A dekodování probíhalo softwarově či hardwarově? Nezměnil jsi nějakou drobnost v potplayeru (má klávesové zkratky na všechno) . Nebo renderer? Co máš za stroj, nemáš tam víc grafických karet nebo připojený externí monitor?

Souhlas pár měsíců zpátky sem dal klasicky aktualizovat když to otravovalo na nejnovější verzi pak to začlo padat házet chyby u přehrávání,dal sem nakonec nějakou ověřenou verzi pro Win,teď sem dával novou jestli je to už v cajku a to je jenže to nepřehraje co sem zmíníl.Jedině zase zkusit nějakou starou verzi programu.Jak mě zkapal před 3 měsícema ten M.2 SSD tak sem dával tuhle verzi novou,tak uvidíme co ta hodně stará verze která tam byla dřív,škoda e KMPlaer zasr... reklamama ten byl lepší dle mého i když jsou si podobný....

Pouzivam PotPlayerSetup64_191211.

Kdybys potreboval tuhle verzi, tak jsem schopen ti to hodit na uloz.to, instalacku mam.

---

No je byl treba fanda do ZoomPlayeru, jeste predtim GomPlayer, dneska je to vsechno odpad. A PotPlayer uz to jebe taky, jenze jsem na nej tak nauceny a navic umi madvr, kterej k prehravani pouzivam. Tak se aspon snazim neaktualizovat.

Jinak, kdyby umel MadVR jakoze neumi, tak bych dneska pouzival SMPlayer. Mam ho nainstalovany prave pro ty pripady, kdy PotPlayer selze.

Ne dík dá se stáhnout normálně na netu,teď sem na jiným kompu už takže pak odzkouším tu verzi cos postnul kdyžtak.Zkusím pak ty soubory tady přehrát,tady mám nejnovější verzi ale na W7 tak jestli nebude zakopanej pes v tom kdyby náhodou jeli....

PS:Tak mě to vyskočilo i tady na tom kompu a soubor obraz to prostě nepřehraje (VLC žádnej problém,SMPlayer cos postnul taky jede ok ) a ani ta verze cos postnul,no je na čase hledat náhradu asi.:-/