Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firefox 75 a následující: jak zrušit "vyskakovací" adresní řádek?

Aktualizace Firefoxu 75 zvýraznila adresní/vyhledávací řádek, viz obrázek.
Děje se tak při každém spuštění FF, při otevření každého prázdného panelu.

[89726-ff75-png]

Vidí mi to. Dá se to nějak zrušit, vrátit se k předchozí podobě?

Díky.
Změna předmětu, původně: Firefox 75: jak zrušit "vyskakovací" adresní řádek? (L-Core)

Řešení:

To fakt neumíš použít Gouglího transformátor?

Vytvořil jsem nějaký kód userChrome.css pro řešení nepříjemného růstu a zmenšování adresního řádku, pokud se jedná o funkci, která se vám nelíbí. Kód si můžete stáhnout zde.

Ještě dodám, že do složky s profilem Firefoxu se dostaneš přes Nápověda - Technické informace - Složka s profilem (Otevřít).

Nefunguje mi to ani s tvým, ani s Karlovým kódem. A zkoušel jsem ty nastavení v about:config po FF75 nechat změněné i původní.
Adresář chrome a ten *css soubor jsem tam neměl, musel jsem to vytvořit.

FF 77.0, novější mi není nabízen.
Snad netřeba restartovat PC.

taaak vybavene.
neviem uz koho css som si dal, tak dakujem vsetkym.
mozno bola chyba, ze som FF nerestartoval, ale vypinal a zapinal.
este som pomenil v about:config aj nejake ine veci, podla navodov na webe.
neviem co zabralo naozaj.