Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firefox 75 a následující: jak zrušit "vyskakovací" adresní řádek?

Aktualizace Firefoxu 75 zvýraznila adresní/vyhledávací řádek, viz obrázek.
Děje se tak při každém spuštění FF, při otevření každého prázdného panelu.

[89726-ff75-png]

Vidí mi to. Dá se to nějak zrušit, vrátit se k předchozí podobě?

Díky.
Změna předmětu, původně: Firefox 75: jak zrušit "vyskakovací" adresní řádek? (L-Core)

Řešení:

Poslední řešení z jejich fóra funguje, tohle přidat do userChrome.css.
[90367-url-png]

/*** BEGIN Firefox 77 (June 2, 2020) Override URL bar enlargement ***/

  /* Compute new position, width, and padding */

  #urlbar[breakout][breakout-extend] {
    top: 5px !important;
    left: 0px !important;
    width: 100% !important;
    padding: 0px !important;
  }
  /* for alternate Density settings */
  [uidensity="compact"] #urlbar[breakout][breakout-extend] {
    top: 3px !important;
  }
  [uidensity="touch"] #urlbar[breakout][breakout-extend] {
    top: 4px !important;
  }

  /* Prevent shift of URL bar contents */

  #urlbar[breakout][breakout-extend] > #urlbar-input-container {
    height: var(--urlbar-height) !important;
    padding: 0 !important;
  }

  /* Do not animate */

  #urlbar[breakout][breakout-extend] > #urlbar-background {
    animation: none !important;;
  }

  /* Remove shadows */

  #urlbar[breakout][breakout-extend] > #urlbar-background {
    box-shadow: none !important;
  }

To fakt neumíš použít Gouglího transformátor?

Vytvořil jsem nějaký kód userChrome.css pro řešení nepříjemného růstu a zmenšování adresního řádku, pokud se jedná o funkci, která se vám nelíbí. Kód si můžete stáhnout zde.

Ještě dodám, že do složky s profilem Firefoxu se dostaneš přes Nápověda - Technické informace - Složka s profilem (Otevřít).

Nefunguje mi to ani s tvým, ani s Karlovým kódem. A zkoušel jsem ty nastavení v about:config po FF75 nechat změněné i původní.
Adresář chrome a ten *css soubor jsem tam neměl, musel jsem to vytvořit.

FF 77.0, novější mi není nabízen.
Snad netřeba restartovat PC.

Mám jediný profil, c:\Users\jmeno\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\chaos_znaku.default-release\
V něm jsem vytvořil adresář "chrome" a tam dal "userChrome.css". Tvůj i jiný.

Nepomohl ani restart FF v nouzovém režimu.
Zkoušel jsem to dát (adresář chrome) i do c:\Users\jmeno\AppData\Local\Mozilla\Firefox\Profiles\chaos_znaku.default-release\

taaak vybavene.
neviem uz koho css som si dal, tak dakujem vsetkym.
mozno bola chyba, ze som FF nerestartoval, ale vypinal a zapinal.
este som pomenil v about:config aj nejake ine veci, podla navodov na webe.
neviem co zabralo naozaj.