Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AC 97 audio

Zdravím.Vlastním notebook acer aspire 1600 ve kterém je zabudována zvuková karta AC audio 97.Po přeinstalaci win XP mi nejde zvuk. Na netu jsem zjistila,že k této kartě by měl být ovladač Realtek audio 399.Jenže mi nejde nainstalovat.Těšně před dokončením instalace se objeví zpráva:,,Hardware nebyl nainstalován protoprůvodce nemůže najít nezbytný software".Při zkoušce ,,ruční aktualizace se zase objeví:,,neprošel testem pro získání loga windows a nebyla tak ověřena kompatibilata s win WP"
Nevím co dělám špatně,tak mi prosím poraďtě a neukamenujte mě za chyby-jsem úlný laik:)

Tak jsem zjistila že chyba nebyla na mé strně:)Vyzkoušela jsem snad všechyn způsoby co mi tu píšete a nic.Když jsem se pokusila přeskočit to varování,tak mi spadnul celý win a restartoval se,ale to už jsem psala.;-)Stačilo se správně naštvat,přeinstalovat celý win,znova zopakovat postup instalování a je to.Jsem si jistá,že jsem před tím dělala všchno správně.Děkuji všem za pomoc a snahu!:beer: