Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AC 97 audio

Zdravím.Vlastním notebook acer aspire 1600 ve kterém je zabudována zvuková karta AC audio 97.Po přeinstalaci win XP mi nejde zvuk. Na netu jsem zjistila,že k této kartě by měl být ovladač Realtek audio 399.Jenže mi nejde nainstalovat.Těšně před dokončením instalace se objeví zpráva:,,Hardware nebyl nainstalován protoprůvodce nemůže najít nezbytný software".Při zkoušce ,,ruční aktualizace se zase objeví:,,neprošel testem pro získání loga windows a nebyla tak ověřena kompatibilata s win WP"
Nevím co dělám špatně,tak mi prosím poraďtě a neukamenujte mě za chyby-jsem úlný laik:)

nemas k tomu notebooku cd s ovladacmi od zakladnej dosky? ovladac na zvukovku by mal byt ich sucastou

inac ked ti vybehne ta tabulka ohladom kompatibility s xp, tak kludne daj pokracovat aj tak, to ta len upozrnuje ze ovladac nepresiel vo windows hardware quality labs a na to sere pes.

mám k tomu nějaké disky,ale je tam všecko v angličtině...kdo tomu má rozumět??:)No a co se týče té kompability,tak jsem párkrát zkusila pokračovat,ale vždycky to skončí tím,že comp samovolně naskočí do nouzového systému a pak se restartne a zase prd:))

Ovladace na NB sa tahaju zo stranok vyrobcu NB (u teba www.acer.com, global, nejaka sekcia support alebo downloads, driver downloads) pre tvoj konkretny notebook (hladas si tam aspire 1600). A najprv sa instaluju ovladace pre chipset az potom ovladace pre zvuk.
Ovladace z acer stranok ti budu normalne fungovat.

A k tomu ze ovladace nepresli logom WHQL to mozes odklepnut ze "pokracovat", to len Microsoft strasi deti s hovadinami.

Tak jsem zjistila že chyba nebyla na mé strně:)Vyzkoušela jsem snad všechyn způsoby co mi tu píšete a nic.Když jsem se pokusila přeskočit to varování,tak mi spadnul celý win a restartoval se,ale to už jsem psala.;-)Stačilo se správně naštvat,přeinstalovat celý win,znova zopakovat postup instalování a je to.Jsem si jistá,že jsem před tím dělala všchno správně.Děkuji všem za pomoc a snahu!:beer: