Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypalování

Dobrý den,

asi stupidní otázka, ale nenašel jsem nikde na netu odpověď. Mám ISO soubor. V průzkumníku ukazuje velikost 8,13GB. Když se ho pokusím vypálit (programem ve Win10) na DVD - DL (8,5GB) jako bitovou kopii, vyhodí mi to hlášku, že nelze vypálit, bo je soubor příliž velký. Neporadil by mi někdo co s tím? Je potřeba spešl vypalovací program?

Díky moc

Kedysi som napaľoval na dvojvrstvové, bútovacie DVD s kapacitou 8,5GiB z ISO Windows XP_NT/ 7/8.x so záplatami SP1/Sp2/Sp3 a spol., s týmto xindlom:

https://www.cdroller.com/

Hľadaj na nete staršiu verziu, cdroller 10.x, tá sa dá ešte cracknúť k plnej funkčnosti.

CdRoller si dokázal poradiť, tuším disponuje aj funkciou overburn s prepálením dát poza povolené okraje nosiča.

Potom nejaké SW s názvami: Ultra/Poweriso, by si mohli tiež poradiť. Len to chce detto aktivovať na PRO verzie.

Tak jsem vyzkoušel všechny programy a nic nefunguje. Ještě mě napadlo, "vypálit" bitovou kopii na usb disk. Nevěděl byste někdo čím? Zkoušel jsem pár programů, ale ty jsou spíš na bootovací flashky. A popřípadě jak by měla být zformátovaná ta flashka (Fat, Fat 32, NTFS) aby ji vzal xbox 360?