Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemDůležité Seznam disku používajících SMR záznam (nebrat)

Dovolím si tvrdiť, že z názvu vlákna by malo vypadnúť slovo "nebrať". To, či daný disk niekto zoberie alebo nie, je na jeho zvážení a nemyslím, že SMR disky sú zlo. Názov vlákna môže pôsobiť, že SMR disky sú zlé. Tiež si dovolím tvrdiť, že pre bežného používateľa čoskoro iné disky ani nebudú. Pokiaľ bude niekto chcieť CMR disk bude si musieť preplatiť za serverovú verziu.