Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starý PC

Ahoj,
potřeboval bych oprášit jeden starší PC, který by měl sloužit pouze ke kancelářským účelům. Je cca 8 let starý, a i v tu dobu byl levný. Rodiče ho používají jen na brouzdání na netu, někdy ten word. Ale už se to seká neúprosně. Tady jsem vyhledal co to v sobě vůbec má:

Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz
Intel(R) G41 Express Chipset (Microsoft Corporation - WDDM 1.1)
2.0 GB RAM

Co je hlavní problém? Co nahradit, popřípadě čím? Děkuji předem

Díky za všechny rady. Hlavni bude asi ta RAM. Jinak koho by to zajímalo, odstranil jsem nepotřebné programy, zakázal skoro všem aplikacím automatické zapnutí, vyčistil registry, defragmentoval disk, vypnul indexování a nabooval systémový disk na první místo(byla tam CD/DVD), zaplacanou plochu jsem smrsknul do dvou složek, a sice mi to bylo proti srsti, místo chromu jsem jim tam aktualizoval edge a světě div se, mile mě překvapil. Pěkně optimalizovaný, žádný zbytečnosti, můžu jen doporučit.
No a počítač docela jede, zapíná se o dost rychleji a už se ani vůbec neseká,takze možná nebude upgrade ani potřeba.

Ak ho budú používať rodičia:
Zálohoval by som dáta, komplet vygumoval PC, nahral win7 + ostatné prg,..., obnovil zálohované dáta, pokial nie sú zavírené.
HW by mi v tejto verzii postačoval.

Ak ho chceš používať ty:
Súhlasím s doporučeniami, ale osobne by som investoval na nový PC s parametrami.